Běh zámeckým parkem

Loni se běh kvůli epidemiologické situaci nekonal, ale letos jsme si to vynahradili. Po roční pauze byli běžci natěšeni a my také. Zorganizovat letošní běh tak, aby vyhovoval všem předpisům a doporučením, nebylo jednoduché.

Nakonec se účastnily pouze benátecké školy ZŠ Husovo náměstí, ZŠ Pražská a ZŠ Otevřeno. Soutěžilo se tentokrát jen v pěti kategoriích, a to I. kategorie prvňáčci, II. kategorie druháci a třeťáci, III. kategorie čtvrťáci a páťáci, ve IV. kategorii běhaly šesté a sedmé ročníky a v V. kategorii pak ti nejstarší, osmé a deváté ročníky, vždy chlapci a dívky zvlášť. Vyhlášení vítězů proběhlo vždy hned po doběhnutí, a tak se závodníci ani fanoušci nehromadili na jednom místě.

Mladší závodníci si všichni odnesli pamětní medaile a všichni dostali nově i znovu použitelný kelímek s připomínkou Běhu zámeckým parkem. Vítězové pak získali samozřejmě navíc medaile a hodnotné ceny. Následující den proběhlo na všech třech školách dodatečné předání diplomů vítězům.

Výsledky závodu, především u chlapců, jsou letos téměř jednoznačné. Základní škola Husovo náměstí si po letech vybojovala oba putovní poháry, jak za dívky, tak za chlapce!! 

Za naši školu první místa získali: Pepa Čáslavský, Maruška Čáslavská, Kryštof Lejsek, Gabča Dlasková, Amálka Divišová, Matěj Přibyl a Tomáš Dlask. 

Přehled výsledků: ZDE

Na všechny účastníky běhu jsem patřičně hrdí a moc jim gratulujeme.

Pořadí škol: 

Důležité odkazy
Náš YouTube kanál
Ukázky z fotogalerie
Kontaktní údaje

ZŠ Benátky nad Jizerou,
Husovo náměstí 55
294 71 Benátky nad Jizerou

GPS
50.2915497N, 14.8244208E

IČ: 70997501
IZO: 102326657
RED_IZO: 600049078
Datová schránka: mm9mjmm
č.ú.: 51-6902130207/0100

Podatelna
sekretariat@1-zsbenatky.cz