McDonald´s Cup

Stejně jako každý rok se v Předměřicích konalo okrskové kolo McDonald´s Cupu. Naše škola byla
schopna obsadit obě kategorie – mladší žáky ze 2. a 3. tříd i starší žáky ze 4. a 5. tříd.
V mladší kategorii bylo méně soupeřů, dorazily jen tři školy. Naši žáci si hravě poradili se ZŠ Brodce,
když je porazili 5:1. V následujícím zápase kluci narazili na 7. ZŠ Mladá Boleslav,

která je plná aktivních fotbalistů a bohužel s nimi neudrželi krok a prohráli 0:3. Naši žáci se na turnaji umístili na
celkovém 2. místě.
Starší kategorie byla obsazená větším počtem škol. Základní skupiny byly dvě a obě byly tříčlenné.
Naše škola po nervózním začátku porazila 2:0 ZŠ Pražská. O první místo ve skupině si zahrála s 8. ZŠ
Mladá Boleslav. Vzestupná výkonnost našich hráčů byla patrná, a tak jsme se po vítězství 5:0 radovali
z postupu do finále. Do finále vstoupili lépe naši hráči, když po třetí minutě vedli 2:0 nad 7. ZŠ Mladá
Boleslav. Naši hráči a hráčka předváděli moc pěkný fotbal a zaslouženě vyhráli 6:1 a postupují na
okresní kolo. Oběma družstvům gratulujeme a starší kategorii držíme palce na okresním kole.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”282″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”1″ thumbnail_width=”222″ thumbnail_height=”151″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Ukázat prezentaci]” template=”default” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]