Report z adapťáku

Adapťák – den třetí:
Ahoj mami a tati, tak zase píšu. Náš stmelovací pobyt se pomalu přehoupl k závěru. Předposlední den nám neskutečně utekl. Celé dopoledne jsme si museli namáhat hlavičky se zapeklitým fyzikálním problémem, neboli jak ochránit padající vajíčko před rozbitím. K dispozici jsme měli pouze provázek, izolepu, špejli a kousek alobalu. Přičemž tento materiál jsme si mohli ještě dozásobit na jednotlivých stanovištích plněním náležitých úkolů. Projekty byly různé, avšak nikomu z nás se nepodařilo úkol splnit tak, aby vejce “přežilo”. Poučeni z předchozích nezdarů se těšíme na hodiny fyziky, kde si naše další nápady budeme moci vyzkoušet.
Po obědě jsme si sestrojili plavidlo s vydali se na imaginární plavbu lesem, houštím a roštím. Po svačině byl prostor pro vyjádření kreativity při výrobě třídního erbu a na závěr celého dne psaní dopisu do budoucnosti.
Večer se rozloučíme u společného ohně a zítra už nás máte doma.
Tvůj šesťák ❤️

Adapťák – den druhý:
Ahoj mami a tati, zdravíme z adapťáku. Máme se skvěle. Instruktoři z Foxíka mají fakt super program. Dopoledne jsme hráli hry na důvěru. Po obědě jsme si vyzkoušeli, jak se žilo ve středověku a na chvíli se ocitli v roli pána na kterého vydělávají poddaní a nebo naopak bezzemka, či žebráka. Smyslem hry bylo vydělat co nejvíce zlaťáků a my měli na dvě hodiny o zábavu postaráno😉. Před večeří jsme stihli živé pexeso, nebo “ksichtíkovou” tichou poštu. Stále máme spoustu energie, den nekončí tak si necháme slehnout po večeři a hurá na večerní program.
Zdraví tvůj šesťák❤️

Adapťák den první:
Je to tady jsme na druhem stupni a tudíž se musíme trochu otrkat a seznámit s novými třídními, asistenty a spolužáky. Vyrazili jsme do Lužických hor a prostřednictvím her a dobrodružných výzev se snažíme stmelit. Včera jsme se úspěšně přesunuli do ubytovacího zařízení, zorientontovali se ve zdejším rozsáhlém areálu a hurá na oběd. Po poledním klidu nás čekaly seznamovací hry a svačina znovu hry zaměřené na spolupráci, pozornost, rychlost, ale i přesnost. Den utekl jako voda a k večeru, kdy už se trochu ochladilo pár zahřívaček a nakonec rituál při svíčkách na kterém jsme rozebrali naše pocity z nasbíraných zážitků. Zdravíme domů a těšíme se na další dobrodružstv

Důležité odkazy
Náš YouTube kanál
Ukázky z fotogalerie
Kontaktní údaje

ZŠ Benátky nad Jizerou,
Husovo náměstí 55
294 71 Benátky nad Jizerou

GPS
50.2915497N, 14.8244208E

IČ: 70997501
IZO: 102326657
RED_IZO: 600049078
Datová schránka: mm9mjmm
č.ú.: 51-6902130207/0100

Podatelna
sekretariat@1-zsbenatky.cz